Kako kuhati Butterfly svinjska ribica v pečici

-metulj cut svinjska ribica ponuja način, da dobesedno stvari fileja s toliko okusa, kot je mogoče. Namesto uporabe rubs in marinade navzven in kuhanje polnjenje na strani, ki je fileja cut odprt, tako da lahko dodate zelišča, začimbe ali celo domače polnjenje in vse zvijemo skupaj. Tehnika je dokaj preprosta, da bi obvladali, vendar punch okus in vizualno predstavitev bo videti, kot da ste porabili ure slaving preko obroku.
Navodila

1. Lay fileja na desko za rezanje z kratek konec obrnjen proti vam.

2. Lay nož proti boku mesa, ravni del z rezilom noža vzporedno z rezanje krovu. Izkoščevanje nož ali nož kuhar dobro deluje.

3. Slice v ribice, kot da ste bili rezanje fileja na pol, vendar prenehamo z rezanjem okoli tri četrtine poti skozi pečenko.

4. Odprite pečenko navzgor, s pomočjo nerazrezane četrtino pečenke kot tečaj, ki ohranja pečenko skupaj. Pokrijte pečenka s kosom plastično folijo in jo melje z mesno kladivom na enakomerno debelino.

5. Spread vašo izbiro polnjenja ali polnjenje preko odprte in sploščeni fileja. To je lahko tako enostavno, kot mešanico svežih zelišč in začimb, sesekljano čebulo in gobe, pomešanih z rižem, klobaso in drobtinice nadevom, zmleta jabolka in čebulo, ali katero koli drugo seznanjanjem želeno.

6. Roll up fileja vzdolž dolge strani; ko pogledaš na krajših straneh, tam je zasnova vetrnice. Tie pečenko skupaj z vrvico mesar, po želji, ali pa preprosto obdržati stran šiv obrnjeni navzdol.

7. Postavite Butterflied, valjano fileja pečenka v pekač. Pečico segrejte na 425-450 stopinj Celzija.

8. pečenka, polnjene fileja za približno 15 minut ali dokler ne-instant brati meso termometer vstavljen v središču najdebelejšem delu prebere najmanj 145 F, varna temperatura smernica USDA za kuhanje svinjine. Rezultat bo sočno, vendar z nekoliko roza centra, tako da ga kuhamo do 160 F, če vam je ljubše, dobro opravljeno, meso.

9. Odstrani iz ponve in omogočajo fileja za počitek tri minute do sokovi enakomerno porazdeli po vsej mesa. Razrezani v kose približno 1 palca debel in postrezite.